Проф. курс

Професійний курс в школі “BREVIS” пропонує учням від 7 років отримати базову шкільну музичну освіту, завдяки якій Ви зможете продовжити своє начання вже у вищому навчальному закладі. В даний курс входять індивідуальні заняття (спеціальність), теоретичний курс (сольфеджіо та музична література), заняття в ансамблях та сценічна майстерність .

Навчання розподіляється на:

  • ПОЧАТКОВИЙ КУРС “Восьмушки” – 1-2 роки навчання;
  • БАЗОВИЙ КУРС “Акорди” – 3 роки начання;
  • ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС “Каданси” – 1-3 роки начання.​

Теоретичні заняття

     Теоретичний курс в школі “BREVIS” складається з двух дисциплін: сольфеджіо та музична література. Ніякого зубріння! Ми користуємося лише сучасними методиками навчання, перш за все, для розвитку музичного слуху та пам’яті, а також розуміння нотної грамоти які не дадуть занудьгувати і розчаруватися в музичних заняттях.

  Без знання музичної грамоти, вміння читати нотне письмо, розуміння законів гармонії – важко досягати професійних навичок. Також цілісно доповнює теоретичний  курс заняття з музичної літератури. Цікаво, а головне  доступно  викладач доносить інформацію для легкоті засвоєння кожному. Знайомство з історією музичного світу, цікаві факти про життя композиторів, слухання музичних шедеврів – все це не залишить байдужим нікого.

Заняття для малюків проходять в напів ігровій формі, тому весь навчальний  матеріал засвоюється легко і весело.

Для початківців музикантів теоретичний курс – це перший серйозний крок на шляху до успішного музичного майбутнього.

Заняття  в нашій школі проходять завжди весело і доступно.  Вони незамінні для всіх, хто хотів би як розвинути музичний слух, так і поліпшити розуміння теорії музики.

Сценічна майстерність

Цей унікальний предмет дарує нашим учням  відчуття повноцінності, гармонії  та цілісності. Розкриває внутрішню суть та долає будь-яку скутість та страх перед сценою. У сучасному мистецтві  якісна сценічна майстерність  важлива нітрохи не менше, ніж добре поставлений голос або рука.  

Без сценічної майстерності  виступ буде неповним, йому буде бракувати емоційної складової.  При цьому зовсім не обов’язково виконувати на сцені акробатичні етюди – навіть стоячи на місці, артист  може бути настільки гармонічним, що його номер буде сприйматися набагато краще як з візуальної, так і з музичної точки зору. 

Наші професійні викладачі, допоможуть  опанувати навички сценічної майстерності, розкрити внутрішній голос та подолати будь-який страх. На уроках учні працюють над дикцією, пластикою, ораторським та акторським  мистецтвом,  розвивають фантазію та креативне мислення аби ефектно застосовувати їх під час виступів – причому як на свідомому, так і на підсвідомому рівні.

Заняття в ансамблях

В музичній школі Brevis заняття в ансамблевій формі є одним з основних і дуже важливих в творчому розвитку кожного учня. 

Атмосфера групових занять дає змогу об’єднати зусилля для досягнення загальної мети,а  також можливість розвиватись відразу в декількох напрямках: виконувати свою партію, одночасно компонуючи її з іншими, розвивати метроритмічність, гармонійний слух, відчувати  та творити разом музику. Як результат маємо в подальшому  свідоме відношенню до справи, відповідальність, швидке освоєнню нотної грамоти і розумінню будови музичних форм.  До того ж дуже подобається дітям і приносить їм величезне задоволення та користь.

В нашій школі ми не боїмось експериментувати в різних музичних стилях, допомагаємо розкриватись повноцінно та відчувати себе на сцені вільно та природноНаша школа готує артистів сучасної сцени, так як світ не зупиняється на одному місці, так і творча сім’я Brevis music school завжди крокує вперед.

Ціни:

Абонемент 16 зн./міс
3000 грн./міс.

 

Залишити заявку